This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Będą nas reprezentować

Uczniowie naszej szkoły przeszli eliminacje szkolne konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty. Na etapie rejonowym godnie reprezentowało nas szesnaścioro uczniów. W konkursie z języka polskiego wezmą udział: Teresa Firganek, Hanna Kiwerc, Olivia Łahucik, Hanna Mogilnicka, Martyna Jarczewska. W konkursie z historii reprezentować nas będą: Kacper Kliński, Martyna Jarczewska. Wiedzą matematyczną wykażą się ścisłowcy z naszej szkoły: Natalia Podedworna, Hanna Kiwerc, Bartosz Boguszewski, Dawid Pendulak. Z językiem angielskim zmagać się będą: Hanna Kiwerc, Hanna Kaczmarek, Maja Mrówczyńska, Emilia Mrówczyńska. W konkursie z biologii wystartuje czworo uczniów: Olga Paczkowska, Kacper Kliński, Patrycja Borecka, Joanna Kasprzyszak. W konkursie z języka niemieckiego będą nas reprezentować: Kacper Kliński i Olivia Łahucik, natomiast z geografii: Mateusz Buganik. Naszych uczniów czekają tygodnie ciężkiej i intensywnej pracy. Będą się przygotowywać się do konkursów pod czujnym okiem swoich nauczycieli. Wszystkim uczniom ogromnie gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnych etapach!