This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

POWALCZĄ O TYTUŁ LAUREATA

Nasi uczniowie będą reprezentować Dwójkę w finale konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim i powalczą o tytuł laureata. Hanna Kiwerc z języka angielskiego, Olga Paczkowska i Patrycja Borecka z biologii, Paweł Piskorz z geografii. W konkursie z języka angielskiego wystartowało 741 uczniów z całego województwa. Do kolejnego etapu przeszło 114 osób, w tym Hania. Uczennica przygotowywała się pod okiem pani Alicji Skrabalak. W konkursie z biologii wzięło udział 251 uczniów z całego województwa. Do finału przeszło 37 osób, w tym Olga i Patrycja. Uczennice przygotowywały się pod okiem pani Adrianny Wrony-Dobek. Z geografii w etapie rejonowym wystartowało 340 uczniów z lubuskiego, natomiast do finału zakwalifikowało się 43 uczniów, w tym Paweł, który przygotowywał się pod okiem pani Anny Żałobowskiej. Uczniowie już w najbliższym czasie powalczą o tytuł laureata. Trzymamy za nie kciuki.