Dzień koktajlowy

W ubiegłym tygodniu w naszej szkole odbył się Dzień Koktajlowy, podczas którego była prowadzona akcja sprzedaży koktajli i deserów owocowych? Podczas akacji udało się zebrać 2415 zł! Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie leczenia naszego ucznia- Wojtka Mierzejewskiego, który choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną. Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem pragnie z całego serca podziękować wszystkim, którzy wsparli naszą akcję.
Dziękujemy Radzie Rodziców, która była głównym sponsorem akcji?
Dziękujemy wszystkim Rodzicom, którzy dostarczyli owoce i inne produkty do wyrobu koktajli.
Dziękujemy Panu Norbertowi Bas, który był sponsorem przepysznych owoców?
Dziękujemy Pani Małgorzacie Adamek, która bardzo mocno była zaangażowana w całe przedsięwzięcie?
Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli i wspierali akcję poprzez zakup naszych koktajli i deserów!

Wojtuś cały czas walczy dzielnie, ale prawdopodobnie będzie potrzebował przeszczepu szpiku, dlatego pragniemy zaapelować do wszystkich, którzy chcieliby zarejestrować się jako potencjalni dawcy szpiku. Prosimy o zapoznanie się z informacjami na stronie Fundacji DKMS (https://www.dkms.pl). Cała procedura rejestracji jest naprawdę bardzo prosta, a można uratować komuś życie!