This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Razem dla Milenki!

Razem dla Milenki!
Samorząd Uczniowski z klasą 3a organizuje w dniu 23 listopada 2023 roku wyjątkową akcję charytatywną, z której dochód przeznaczony będzie na pomoc dla koleżanki z klasy 3a Milenki Góry, która cierpi na cukrzycę typu 1- chorobę przewlekłą i nieuleczalną. Aby Milenka mogła codziennie funkcjonować musi wielokrotnie mierzyć poziom cukru we krwi oraz wstrzykiwać odpowiednie dawki insuliny . To ciąg wydarzeń w ciągu 24 godzin, czuwanie w dzień i w nocy. Mimo częściowej refundacji koszty przetrwania w chorobie są bardzo duże.

W celu zminimalizowania wystąpień ostrych powikłań zagrażających życiu, mama Milenki planuję kupić pompę insulinową z osprzętem nowej generacji, która ułatwiłaby codzienność w chorobie . Sprzęt niestety jest poza zasięgiem finansowym mamy, w związku z tym Samorząd Uczniowski z klasą 3a organizuje w dniu 23 listopada 2023 roku akcję, z której dochód zostanie przekazany na wsparcie Mileny.

Czwartek 23 listopada 2023 roku będzie „Dniem Tosta”. Na każdej przerwie w stołówce szkolnej będą sprzedawane świeżutkie tosty, ciasta, soczki i babeczki. Już teraz zapraszamy wszystkich. Będzie również możliwość wsparcia finansowego Milenki poprzez wrzucenie dowolnej kwoty do puszki z napisem „Razem dla Milenki”. Jedna puszka zostanie umieszczona na stoisku z tostami, a druga w sekretariacie, do której będzie można dokładać swoją cegiełkę przez najbliższe dni.

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne, Samorząd Uczniowski i klasa 3a proszą o aktywne wsparcie tej akcji poprzez zakup wybranego produktu w „Dniu Tosta” oraz do wrzucania dowolnych kwot do puszek.

Milenka znajduje się także pod opieką fundacji „Warto jest pomagać”, gdzie prowadzona jest zbiórka i tam też można wesprzeć Milenę finansowo. Wystarczy wejść na poniższy link i dokonać wpłaty:

https://www.wartojestpomagac.pl/podopieczny/milena-gora?fbclid=IwAR0H4QXcB4peB558UjGmTmPVzIXY0vJZb2FnSgA7LkpMYoT4UT39DDA1M3M

Ciągle jeszcze istnieją wśród nas anioły. Nie mają wprawdzie skrzydeł, lecz ich serce jest bezpiecznym portem dla wszystkich, którzy są w potrzebie. Wyciągają rękę i pomagają. Taka jest właśnie społeczność naszej szkoły. Wierzymy, że i tym razem będziemy RAZEM DLA MILENY!

Za każde wsparcie, zrozumienie, życzliwość i pomoc serdecznie DZIĘKUJEMY!