This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Historia jest wokół nas – audycja w Radio Zachód

” Wokół nas” są ludzie, którzy w czasie II wojny św. przeżywali trudne chwile. Są także ludzie młodzi, którzy starają się odtworzyć wydarzenia historyczne z tamtych lat. W sobotę 5 grudnia zapraszam do wysłuchania audycji w Radio Zachód. Będzie to wywiad z twórcami nowego projektu historycznego : Grzegorzem Wesołym- nauczycielem historii, Marcinem Golskim- technikum filmowym i Moniką Bartkowicz- Krzysztof – wokalistką o pięknym głosie. Zapraszam. Audycje można wysłuchać 5 grudnia w sobotę o godz. 20 na www.zachod.pl ( zakładka Live)
 
Zmiana rozmiaru czcionki