This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

U nas na Zatorzu w Żarach.

Dnia 15 sierpnia z wieży ciśnień w Żarach można było po raz pierwszy od dłuższego czasu podziwiać miasto. Znana wieża nosi imię pewnego komandora wojskowego, Tadeusza Jordana Rozwadowskiego. Pan Mirosław Guldziński, właściciel zabytku udostępnił w tym dniu wejście do budynku.

Mieszkańcy podziwiali Żary oraz okolice. Na samej górze, wewnątrz wieży, można było obejrzeć wystawę haftowanych obrazów. Były osoby, które przezwyciężały lęk wysokości i pokonywały 108 schodów. Jak mówiły, opłaca się dla takich widoków. Wiele osób wspominało również dzieciństwo spędzone przy murach wieży i zachwycało się pomysłem na odrestaurowanie tak starej budowli. Na koniec dnia został wyświetlony ważny film dotyczący imienia jakie nosi wieża ciśnień oraz można było podziwiać niesamowite fajerwerki, które przykuły uwagę obserwatorów.