This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

KARTKI NA 102. ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Z okazji 102. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę p. Marta Mazur utworzyła na Facebook ‘u fanpage 102 KARTKI NA 102. ROCZNICĘ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI i ogłosiła konkurs na wykonanie kartki pocztowej z życzeniami, z okazji jubileuszu odzyskania przez Polskę niepodległości. Konkurs polegał na wykonaniu kartki z życzeniami dla Polski. Kartka musiała być zgodna z tematem konkursu, twórcza i oryginalna. Przygotowana rodzinnie lub indywidualnie z dbałością o estetykę wykonania. Tekst życzeń powinien być przygotowany z poprawnością i starannością językową, był to warunek konieczny i winien korespondować z ilustracją plastyczną na odwrocie kartki oraz z zaprojektowanym znaczkiem. Co prawda nie udało się osiągnąć 102 kartek na 102. rocznicę, jednak kartki, które wpłynęły są tak twórcze, oryginalne, wykonane różną techniką i z tak pięknymi życzeniami, że wszystkie zasługują na publikację. Zachęcamy do odwiedzenia fanpeg’u 102. rocznica odzyskania niepodległości przez Polskę, na którym znajdują się również zdjęcia ukazujące okoliczności wykonania niektórych kartek. Już jutro wyniki konkursu.

https://photos.app.goo.gl/qwhWQH5vckyCQAR79