Daily Archives: 6 października 2020

Urodziny w IIa

6 października kl IIa obchodziła swoje pierwsze urodziny. Z tej okazji odbyło się ognisko. Solenizantom dopisywał humor i dobry apetyt.

Konkursy przedmiotowe

Zachęcamy uczniów do udziału w konkursach przedmiotowych organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty i już dziś życzymy powodzenia na kolejnych ich etapach.
Prosimy zainteresowanych uczniów i nauczycieli o zapoznanie się z regulaminami poszczególnych konkursów, które są dostępne na stronie internetowej Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim.

Dziennikarze „Kuriera Dwójki” Laureatami

Młodzi dziennikarze z redakcji gazetki „Kurier Dwójki” zajęli drugie miejsce w 26. Ogólnopolskim Konkursie na Gazetę Szkolną „Nasza Gazeta” zorganizowanego przez Pałac Młodzieży w Katowicach. Konkurs adresowany był do przedszkoli, szkół podstawowych i szkół średnich. Zadanie polegało na nadesłaniu egzemplarzy gazetek wydanych w roku szkolnym 2019/2020. Gazetka „Kurier Dwójki” zyskała uznanie w oczach jurorów.