Daily Archives: 2 października 2020

Projekt

24.09 wybrani uczniowie z klasy VIIA i VIIB oraz ich koledzy i koleżanki z SP 8 brali czynny udział w pierwszej części projektu, którego celem jest opracowanie ankiety i jej przeprowadzenie w najbliższym otoczeniu.

Plebiscyt – Dzień Chłopaka 2020

Z okazji Dnia Chłopaka w naszej szkole odbył się plebiscyt na „Super Chłopaka 2020”. Głosy rozkładały się bardzo równo, ale udało się wyłonić zwycięzców😊 Pierwsze miejsce zajął Mateusz Trafas, drugie- Bartosz Boguszewski, natomiast trzecie ex aequo- Wiktor Japin, Dawid Bolewski i Jakub Napieraj. Super Chłopakom serdecznie gratulujemy!

Tanecznie w klasie 3b

W dniu dzisiejszy klasę 3B odwiedziła tancerka z Centrum Rozwoju Młodego Człowieka  HAJDASZ, które prowadzi zajęcia taneczne dla dzieci i młodzieży, na których oprócz nauki różnych form tanecznych poruszają najważniejsze edukacyjne tematy obecnego świata.

Dzień Chłopaka 2020

KLASA 7C

Klasa 7c skorzystała z ostatnich słonecznych dni września – świętowaliśmy Dzień Chłopaka przy ognisku. Były kiełbaski, ale też pianki podgrzane na patyku w ogniu ☺️ jeszcze raz życzymy wszystkim Chłopakom spełnienia marzeń 👍