This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Nocowanie w szkole klasy IV c

W dniu 19 czerwca 2019 roku, klasa IVC z wielką pompą uczciła promocję do klasy piątej. Nagrodą za cały rok ciężkiej pracy było nocowanie w szkole, które miało bardzo dużo elementów składowych na  ten czas. Zabawę rozpoczęto ogniskiem i pieczeniem kiełbasek, później  było przygotowywanie miejsca do odpoczynku i spania. Następnie udano się na salę gimnastyczną, gdzie była cała masa zabaw i gier przygotowanych przez chętne zespoły (dziewcząt i chłopców). Kolejnym elementem była pizza i chwila wyciszenia się. Po odpoczynku, najwięcej emocji wzbudziła zabawa w chowanego z latarkami, najdłużej udało się schować pani Marcie J . Były też tańce i śpiewy. Klasa miała zaplanowane tak wiele przedsięwzięć, że nie wszystko udało się zrealizować – niestety zabrakło nam czasu i energii (tego drugiego bardziej pani M. hihi). Wszystkim udało się też usnąć i pozostać w takim stanie, AŻ do szóstej rano J. Elementem podsumowującym było wspólne śniadanie, które przygotowane zostało przez wszystkie kobietki (małe i duże). Na zakończenie, już po śniadaniu, emocje sięgnęły zenitu, ponieważ okazało się, że pani Marta od ośmiu miesięcy wozi w samochodzie confetti, które otrzymała na urodziny. Zdradziła nam, że trzymała je na taką właśnie wyjątkową chwilę, jak zakończenie roku szkolnego. Co prawda były małe problemy z wystrzeleniem confetti, ale to już Państwo zobaczycie na załączonych filmikach. Klasa IV C z wychowawczynią, serdecznie pozdrawia całą społeczność szkolną, Dyrekcję, pracowników  niepedagogicznych, nauczycieli i rodziców, życząc wszystkim bajecznego wypoczynku.