Pomóżmy Łukaszowi chodzić

Podziękowania dla sponsorów za pomoc Łukaszowi Flis
Zarząd Fundacji na Rzecz Osób Niewidomych i Niepełnosprawnych „Pomóż i Ty” uprzejmie dziękuje wszystkim Darczyńcom za pomoc finansową udzieloną naszemu podopiecznemu 15-letniemu Łukaszowi Flis w ramach tegorocznej akcji charytatywnej „Szkoło Pomóż i Ty”. To dzięki Państwa pomocy, poprzez zakup specjalistycznego sprzętu rehabilitacyjnego tj. roweru trójkołowego elektrycznego i stacjonarnego typu Orbitrek mogliśmy spełnić marzenie Łukasza. Państwa ogromne wsparcie i życzliwość sprawiły, że ofiarowaliśmy jemu piękny prezent wspomagający rehabilitację oraz utrzymanie równowagi i prawidłowy chód.

Także i wolontariusze Szkolnego Koła Caritas raz uczniowie i nauczyciele naszej szkoły którzy włączyli się w tą szlachetną pomoc są adresatami tego podziękowania. Kalendarzyki, które uczniowie mogli zakupić były sprzedawane właśnie na ten cel. Jeszcze raz wszystkim dziękujemy.