This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Finaliści konkursów przedmiotowych

Uczniowie naszej szkoły zostali finalistami konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim. Damian Kaszubski z języka angielskiego, Malwina Smarzyńska i Natalia Gutowska z języka polskiego, Szymon Wełna z matematyki W konkursie z języka angielskiego wystartowało 536 uczniów z całego województwa. Do kolejnego etapu przeszło 79 osób, w tym Damian. Uczeń przygotowywał się pod okiem pani Anny Forys-Roszak. W konkursie z języka polskiego wzięło udział 809 uczniów z całego województwa. Do finału przeszło 148 osób, w tym Malwina i Natalia. Uczennice przygotowywały się pod okiem pani Jolanty Błażków. Z matematyki w etapie rejonowym wystartowało 660 uczniów z lubuskiego, natomiast do finału zakwalifikowało się 124 uczniów, w tym Szymon, który przygotowywał się pod okiem pana Sławomira Muzyki. Uczniowie już w najbliższym czasie powalczą o tytuł laureata.. Trzymamy za nie kciuki.