This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Angielski na medal

Szymon Wełna i Damian Kaszubski godnie reprezentowali naszą szkołę w Międzyszkolnym Konkursie z Języka Angielskiego „Master of English” w ramach Macmillan Primary School Tournament zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 1 w Żarach. Szymon z 7D zajął III miejsce w nagrodę otrzymał bon, który może wykorzystać na naukę języka angielskiego w Szkole Języków Obcych w Żarach. Natomiast Damian otrzymał nagrody rzeczowe. Konkurs odbył się 23 maja w żarskiej Jedynce. W konkursie wzięło udział 12 uczniów z 5 szkół żarskich. Test składał się  z dwóch części: 1 część sprawdzała znajomość słownictwa i struktur gramatycznych, natomiast druga część obejmowała zadania na zrozumienie tekstu czytanego. Siódmoklasiści z naszej szkoły do konkursu przygotowywali się pod opieką pani Anny Forys- Roszak, nauczycielki języka angielskiego.