Będą nas reprezentować

Uczniowie naszej szkoły przeszli eliminacje szkolne konkursów przedmiotowych organizowanych przez Lubuskiego Kuratora Oświaty. Na etapie rejonowym będzie reprezentowało nas szesnaścioro uczniów. W konkursie z języka polskiego wezmą udział siódmoklasiści: Julia Michalak, Lena Wywijas, Celina Malewicz (uczennice pani Iwony Adamiak), Lena Łysek, Lena Feret, Hubert Wierzbicki (podopieczni pani Jolanty Błażków). Reprezentanci w konkursie z historii to: Lena Łysek, Zuzanna Kacperska i Szymon Zaród, którzy będą przygotowywać się pod okiem pana Grzegorza Wesołego. Wiedzą matematyczną wykaże się Samuel Pendulak, który będzie pracował z panią Katarzyną Beliczyńską. Z językiem angielskim zmagać się będą: Julia Michalak, Iga Wocal, Weronika Lipińska (uczennice pani Alicji Skrabalak) oraz Emilia Mrówczyńska (uczennica pani Anny Forys- Roszak). W konkursie z biologii wystartują dwie uczennice: Lena Feret i Maja Mrówczyńska, które będą pracować z panią Adrianną Wroną-Dobek. Reprezentanci w konkursie z geografii to: Bartosz Opaliński i Lena Łysek, którzy przygotowują się pod okiem pani Anny Żałobowskiej. Celina Malewicz i Aniela Tartak – podopieczne pana Sławomira Muzyki wystartują w konkursie z fizyki. Naszych uczniów czekają tygodnie ciężkiej i intensywnej pracy. Będą się przygotowywać się do konkursów pod czujnym okiem swoich opiekunów. Wszystkim uczniom ogromnie gratulujemy i życzymy sukcesów na kolejnych etapach!