Daily Archives: 31 stycznia 2019

Przeprowadzka

Mała zmiana, ale duża niespodzianka czekała na uczniów po powrocie do szkoły. Mowa o przeprowadzce gabinetu biologiczno- chemicznego. Gabinet został  pięknie odnowiony, ale także doposażony o wiele nowoczesnych pomocy dydaktycznych, które mogły być zakupione dzięki pozyskaniu przez szkołę dotacji z Ministerstwa Edukacji Narodowej (prawie 50 tysięcy złotych)! Pieniądze z dotacji przeznaczono także na zakup pomocy dydaktycznych do gabinetu geograficznego oraz fizycznego.

Nowe pomoce dydaktyczne i sprzęt sportowy

W dniu dzisiejszym Pani Dyrektor obdarowała uczniów klas I -III nowymi pomocami dydaktycznymi i sprzętem sportowym. Otrzymane prezenty sprawiły dzieciom ogromną radość.

Dzieje rzemiosła w Polsce

Uczniowie z SP2 w Żarach, Anna Wardak, Jakub Tatarczuk i Malwina Smarzyńska, zdobyli dziś 5 miejsce w Konkursie Historycznym p.t. „Dzieje rzemiosła w Polsce”. W konkursie wzięło udział 27 uczestników ze szkół w Żarach i z okolic.