Daily Archives: 15 stycznia 2019

Nasze siatkarki wywalczyły awans!

III miejsce w rozgrywkach piłki siatkowej w Żarskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej zajęły nasze dziewczęta. Awans do zawodów powiatowych przegrały minimalnie. W meczu z Katolicką Szkołą Podstawową przegrały w tie breaku 15:13.

Naszą szkołę reprezentowały:
Gutowska Natalia, Czyżyk Oliwia, Grajkowska Justyna, Wawrzyniak Joanna, Zboralska Maja, , Cichocka Natalia, Czarczyńska Kornelia, Awdziej Dominika, Stachowiak Samanta, Trzuskowska Karolina, Kędziora Nikola, Węgłowska Klaudia, Korzeniowska Paulina i Szocik Klaudia.

Dzień zimowych ludków w klasie 1b i 2a

Dzień Łasucha

W imieniu wszystkich Uczniów bardzo dziękujemy za słodkości, które zostały przygotowane przez Rodziców klas: 4a, 4b, 4c, 6a i 6b, jak zwykle było przepysznie! Dziękujemy także wszystkim Pracownikom Szkoły, którzy w tym semestrze wytrwale pomagali przy organizacji Dni Łasucha!

Samorząd Uczniowski wraz z Opiekunem