This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Brązowe medale POM

17 maja na stadionie „Syrena” w Żarach odbyły się powiatowe zawody lekkoatletyczne w „czwórboju”, na których bardzo dobrze spisały się reprezentacje z naszej szkoły.
Dziewczęta i chłopcy stanęli na trzecim stopniu podium i zdobyli brązowe medale POM. Zmagania toczyły się w czterech konkurencjach: bieg na 60 m, skok w dal, rzut piłeczką palantową i bieg na 600 m dziewczęta, chłopcy zaś mieli do pokonania dystans 1000 m. Naszą szkołę reprezentowali: Czyżyk Oliwia, Zboralska Maja, Zakrzewska Julia, Winecka Natalia, Matysiak Martyna, Kuprowska Zuzanna, Ludwig Luiza, Łotocki Kacper, Hryniewicz Natan, Pajdzik Maciej, Drozdek Dawid, Hościłowicz Marcel, Tartak Robert i Ignacy Borek. Do zawodów nasi uczniowie przygotowani zostali przez nauczycieli wf panią Violettę Kępińską i pana Roberta Dziadula.