This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

6 medali na Igrzyskach Powiatowych

Na stadionie „Syrena” odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Lekkoatletyce. Zawodniczki i zawodnicy z naszej szkoły rywalizowali w biegu na 100m ,300m, 1000m i 2000m; w pchnięciu kulą, skoku wzwyż i w dal. W klasyfikacji drużynowej dziewczęta uplasowały się na II miejscu, natomiast chłopcy na miejscu III. Zdobyliśmy 6 medali:  1 złoty Wiktoria Niekało w biegu na 1000m, 3 srebrne Magdalena Baranowska w biegu na 300m, Natalia Śmigasiewicz w biegu na 1000m i Marcel Hościłowicz w biegu na 2000m oraz 2 brązowe medale Rafał Kusyk w biegu na 600m i Kamil Rak w pchnięciu kulą. Awans do zawodów wojewódzkich uzyskały ponadto: Iga Ognik (300m), Klaudia Węgłowska (skok w dal), Natalia Cichocka (pchnięcie kulą)oraz sztafety 4x100m dziewcząt i chłopców. Gratulujemy!