This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

LAUREATKI KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH

Uczennice naszej szkoły zostały laureatkami konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Gorzowie Wielkopolskim. Oliwia Świgoń z języka angielskiego, natomiast Julia Korochoda z języka polskiego. Wśród 82 finalistów z języka polskiego z całego województwa tylko 16 uzyskało tytuł laureata, w tym Julia, która przygotowywała się do konkursu pod opieką pani Jolanty Błażków. Natomiast spośród 45 finalistów w z języka angielskiego wyłoniono 13 laureatów, w gronie których znalazła się Oliwia. Dziewczyna przygotowywała się pod okiem pani Anny Forys-Roszak. Uczennice zostaną zwolnione z egzaminu ósmoklasisty z przedmiotu, z którego uzyskały tytuł laureata. Uroczyste podsumowanie konkursów przedmiotowych odbędzie się 4 czerwca Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gorzowie Wielkopolskim. Podczas uroczystości odbiorą z rąk Lubuskiego Kuratora Oświaty stosowne zaświadczenie i nagrodę. Jesteśmy z nich bardzo dumni!

MEDIA O NAS:

http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/zary/a/zarska-dwojka-nasze-dziewczyny-wsrod-16-najlepszych-uczniow-wojewodztwa,13194446/