This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

ZAGŁOSUJ W BUDŻECIE OBYWATELSKIM NA ROZBUDOWĘ INFRASTRUKTURY REKREACYJNO-WYPOCZYNKOWEJ PRZY SP 2 ŻARY.

od 08 lipca do 15 sierpnia – PROSIMY O ODDANIE GŁOSU W BUDŻECIE OBYWATELSKIM NA ROZBUDOWĘ INFRASTRUKTURY REKREACYJNO-WYPOCZYNKOWEJ PRZY SP 2 ŻARY.

Już 8 lipca rusza, drogą internetową, głosowanie na projekt, który zostanie sfinansowany ze środków publicznych.

W tym roku zgłoszony został projekt na rozbudowę infrastruktury rekreacyjno-wypoczynkowej przy Szkole Podstawowej nr 2 im. Janusza Korczaka w Żarach min.:
– stół do gry w szachy/warcaby
– stół do gry w chińczyka
– gra plenerowa „piłkarzyki”
– stół do tenisa
– trampoliny
– stoły i ławki do wypoczynku oraz kosze
– tablica regulaminowa.

Poniżej link do głosowania oraz szczegóły projektu dla SP2 Żary.

GŁOSOWANIE:
https://zary.konsultacjejst.pl/budzet/glosowanie/017969bb-7706-4abd-954a-fd07b554e2d3

Miejsce realizacji zadania:
– tereny zielone przy Szkole Podstawowej nr 2 ul. G. Zapolskiej 16, Żary

Opis zadania:
Opis projektu Na zielonym terenie szkoły, przy kompleksie boisk, zostaną zamontowane urządzenia niezbędne do rekreacji ruchowej, gier sportowych, ćwiczeń zręcznościowych i wypoczynku. Planuje się, że w skład zestawu rekreacyjno-wypoczynkowego będą wchodzić poniższe urządzenia: – stół do gry w szachy/warcaby – stół do gry w chińczyka – gra plenerowa „piłkarzyki” – stół do tenisa – trampoliny – stoły i ławki do wypoczynku oraz kosze – tablica regulaminowa. Kto i jak będzie korzystał z projektu? Tak przygotowane miejsce rekreacji i wypoczynku ma urozmaicić i zachęcić dzieci do aktywnego wykorzystania czasu na świeżym powietrzu, wspomagać ich rozwój, stanowić też atrakcyjny element zabaw organizowanych przez nauczycieli w celu urozmaicenia szkolnych zajęć z wychowania fizycznego oraz zajęć z wychowawcą. Miejsce otwartej rekreacji ma również sprzyjać aktywnemu wypoczynkowi dzieci podczas przerw szkolnych oraz bezpiecznej zabawie w czasie wolnym i w czasie wakacji. Będzie to także miejsce wykorzystywane do integracji społeczności szkolnej ze środowiskiem lokalnym. Z nowoutworzonej przestrzeni rekreacyjno-wypoczynkowej, w godzinach popołudniowych i w czasie wakacji, będą mogli korzystać nie tylko uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Żarach, ale również rodzice z małymi dziećmi i seniorzy mieszkający w pobliżu szkoły.