WAŻNE: Przyjęcia do klasy pierwszej

Szanowni Rodzice!

Szkoła Podstawowa nr 2 w Żarach informuje, że wszystkie dzieci zamieszkałe w obwodzie szkoły, których rodzice złożyli kartę zgłoszenia dziecka do szkoły zostały przyjęte do I klasy na rok szkolny 2021/2022.

W przypadku tych dzieci nie ma obowiązku składania potwierdzenia woli.

Informacja dla rodziców, którzy złożyli wniosek o przyjęcie dziecka spoza rejonu Szkoły Podstawowej nr 2 w Żarach.

Lista dzieci spoza rejonu zakwalifikowanych do przyjęcia do I klasy na rok szkolny 2021/2022 jest umieszczona na tablicy ogłoszeń w Szkole Podstawowej nr 2 w Żarach.

Rodzice tych dzieci są zobowiązani do złożenia „Potwierdzenia woli” do 24 marca 2021 roku do godziny 15.00 osobiście w sekretariacie szkoły lub e-mailowo na adres szkoły sp2witosa25@wp.pl.

Niezłożenie takiego „Potwierdzenia woli” w terminie będzie skutkowało skreśleniem dziecka z listy zakwalifikowanych dzieci do przyjęcia do szkoły.

Druk „Potwierdzenia woli” można pobrać w sekretariacie szkoły w godzinach 7.00 – 15.00 lub pobrać ze strony szkoły.
W razie dodatkowych pytań zachęcamy Państwa do kontaktów telefonicznych ze szkołą pod numerami: 68 470 46 67 oraz 512 142 217.

POTWIERDZENIE WOLI – plik DOCX

POTWIERDZENIE WOLI – plik PDF