This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

TO BYŁ NAPRAWDĘ UDANY KIERMASZ!!!

Po raz kolejny Uczniowie i Rodzice udowodnili, że można na nich liczyć. Świąteczny kiermasz, dzięki ogromnemu zaangażowaniu naszej społeczności obfitował w stroiki, Mikołaje, wianki, aniołki, choinki, bombki i inne cudeńka.

Zebrano rekordową sumę (informacja na ten temat w LIBRUSIE)

BARDZO DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM DARCZYŃCOM zarówno tym, którzy podarowali nam piękne świąteczne dekoracje, gałązki i bombki do stroików, jak i tym, którzy wraz z uczniami i wychowawcami w szkole wykonywali różne cudeńka.

Dziękujemy także za tak liczne zakupy robione na naszym kiermaszu.

Pieniądze przekazaliśmy na konto Rady Rodziców. Będą wykorzystane na doposażenie szkoły według potrzeb uczniów. Poinformujemy wszystkich, co zostało zakupione.

Poniżej zamieszczamy listę naszych DARCZYŃCÓW.

BARDZO DZIĘKUJEMY!

Dyrekcja Szkoły

Imiona i nazwiska osób, które przyczyniły się do uatrakcyjnienia kiermaszu świątecznego  (nasi darczyńcy):

Uczniowie z klasy 1b wraz z rodzicami:

Jakub Szczepanowicz

Uczniowie z klasy 1c wraz z rodzicami (wspólnie po lekcjach w szkole)::

Zofia Badzio, Franciszek Banaszak, Sebastian Baryła, Ryszard Brewiński, Sofiia Diacheńko, Blanka Duda, Paulina Kamińska, Kornel Krystecki, Gracjan Lachowski, Emilia Łysek, Maja Stec, Marcel Szewioła , Wiktor Witczak, Juliusz Syska, Zofia Badzio

Uczniowie z klasy 2a wraz z rodzicami:

Zofia Kopala

Uczniowie z klasy 2b wraz z rodzicami – pierniczki

Uczniowie z klasy 2c wraz z rodzicami (wspólnie po lekcjach w szkole):

Kacper Berestecki, Blanka Czereszniowska, Anna Fiś, Kacper Hołody, Zoja Kalemba, Marika Kądziela Pająk, Ignacy Kmiecik, Justyna Kochanowicz, Alicja Kogut, Julia Kuczyńska , Zuzanna Kulig, Nataniel Lewandowski, Aleksander Mariański, Hanna Ozimina, Magdalena Satława, Marcel Sulikowski, Lena Szymańska, Małgorzata Szymczak, Roman Żurawski

Uczniowie z klasy 3a wraz z rodzicami i rodzeństwem (wspólnie po lekcjach w szkole):

Nikodem Albinowski, Emilia Bielska, Eryk Michalewicz, Oliwia Witowska, Nadia Lachowska, Marcelina Sporys, Paweł Zboralski, Anastazja Duczmal, Bartosz Cieślak, Michał Hudyma, Miłosz Zołoteńki, Daria Nastaj- Madeja, Kajetan Kotowicz, Igor Nowok, Maja Aksamitowska, Natan Rydzewski, Laura  Kozakiewicz, Hubert Bogdan, Adam Wróblewski

Uczniowie z klasy 3b wraz z rodzicami:

Adam Wiśniewski, Lidia Dembska, Julia Łahucik, Karolina Płaska,

Uczniowie z klasy 3c wraz z rodzicami:

Natalia Łazarska, Amelia  Jabłonka, Lena Szymańczyk, Maciej Doba, Jakub Blachowski, Dominik Falkowski, Wiktor Michalski, Nadia Laskowska, Patryk Czarnecki, Oliwia Walczyk, Oskar Nowicki, Igor Rubczyński, Michalina Kopczyńska, Wiktoria Radzik,

Uczniowie z klasy 4a wraz z rodzicami:

Martyna Zdrojewska, Julia Czechowska

Uczniowie z klasy 5b wraz z rodzicami :

Oliwier Piątek, Michał Stroka

Uczniowie z klasy 6b wraz z rodzicami:

Wiktor Piątek

Uczniowie z klasy 6c wraz z rodzicami:

Marta Świerlińska, Roma Waszak

Uczniowie z klasy 7a wraz z rodzicami:

Śrutwa Kornelia

Ponadto:

pani Andżelika Onoszko (1a), pani Magdalena Ilminowicz, pani Iwona Adamiak, pani Wioletta Kołodziejczyk, pani Anita Śliwa, pani Violetta Kępińska, pani Bożena Majewska, pani Alicja Skrabalak, pan Tomasz Chmielewski, państwo Dąbrowscy (2b), pani Sulikowska (2c), pani Aneta Patelska (2b,4b), pani Iwona Jania (3b)

Bardzo wszystkim dziękujemy! Kiermasz w tym roku udał się wyśmienicie.

Powyższa lista została sporządzona na podstawie informacji z sekretariatu i danych przekazanych przez wychowawców. Jeśli ktokolwiek omyłkowo został pominięty lub nie został zgłoszony, to bardzo przepraszamy i natychmiast sprostujemy informację.