Daily Archives: 4 lutego 2022

ZAPISY I REKRUTACJA UCZNIÓW DO KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY 2022/2023

SZANOWNI RODZICE!
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Żarach rozpoczęła zapisy i rekrutację uczniów do klasy I na rok szkolny 2022/2023. Prowadzimy nabór do klasy ogólnodostępnej i klasy o zwiększonej ilości godzin z wychowania fizycznego (piłka nożna i akrobatyka). Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z załączonymi zasadami zgłaszania i postępowania rekrutacyjnego uczniów do klasy pierwszej.

ZASADY ZGŁOSZENIA DZIECKA I POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO DO KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY 2022-2023

Przygotowania klasy 4a na DBI 2022

Klasa 4a z zapałem przygotowuje się do obchodów Dnia Bezpiecznego Internetu! Dziś wszyscy z ogromnym zaangażowaniem pracowaliśmy nad plakatem:) Podczas pracy rozmawialiśmy także o tym, jak być bezpiecznym w sieci:)

Anatomia człowieka w ramach Programu Laboratoria Przyszłości

Dzisiaj podczas zajęć koła biologiczno- chemicznego najmłodsi uczestnicy zmagali się z anatomią człowieka. Nie było łatwo, ale na pewno ciekawie? Do nauki posłużyły nam modele zakupione w ramach Programu Laboratoria Przyszłości? I to jeszcze nie koniec! Na następnych zajęciach w dalszym ciągu będziemy zgłębiać zawiłości ludzkiego ciała!