Laptopy dla nauczycieli w ramach projektu „Lubuska Szkoła ćwiczeń w Żarach szansą na rozwój nauczycieli, studentów i uczniów”

Gmina Żary o statusie miejskim realizuje projekt p.n.: „Lubuska Szkoła ćwiczeń w Żarach szansą na rozwój nauczycieli, studentów i uczniów” w ramach którego zakupiono 24 laptopy dla nauczycieli szkół podstawowych współrealizatorów projektu o wartości 67.866,48 zł.

W ramach oszczędności wygenerowanych w trakcie realizacji projektu Beneficjent – Gmina Żary o statusie miejskim za zgodą Instytucji Pośredniczącej – Ministerstwa Edukacji Narodowej zakupił 24 sztuk laptopów dla szkół (a pośrednio dla nauczycieli) szkół współrealizujących projekt. Zakup laptopów to narzędzie niezbędne do wsparcia i dostosowania warunków pracy nauczycieli w obecnie panującej sytuacji epidemiologicznej COVID-19.

Zmiana rozmiaru czcionki