This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Życzenia od klasy 4B

Święta Narodzenia Pańskiego przypominają nam o wejściu Syna Bożego w historię ludzkości. Przyszedł na świat i uniżył się, przyjmując ludzkie ciało, abyśmy w pełni odczuwali Jego miłość do każdego z nas. Życzymy Wam, abyście w tym niezwykłym czasie uświadomili sobie, że Bóg nieustannie czeka na przyjęcie Go do swojego życia. Niech spokojne i radosne przeżycie świąt będzie dla Was dobrym wejściem w nadchodzący rok. Życzymy Wam, aby Bóg błogosławił każdy dzień Nowego Roku! Niech spełniają się wszystkie Wasze marzenia, a nadchodzący rok będzie czasem pokoju i realizacji osobistych zamierzeń.
życzy klasa 4b z wychowawcą

Zmiana rozmiaru czcionki