Rozbudowany i piękniejszy plac zabaw przy Szkole Podstawowej nr 2 – oddany dzieciom do użytku!

W miniony weekend (4 lipca) oddany został do użytku plac zabaw, który rozbudowano i wyposażono w nowe, w tym integracyjne urządzenia zabawowe. Inwestycja została zrealizowana w ramach Budżetu Obywatelskiego. Niestety, ze względu na epidemię koronawirusa, musieliśmy zrezygnować z zaplanowanego na marzec br. uroczystego otwarcia placu.
Niemniej jednak, cieszymy się bardzo, że ten wspólny projekt już cieszy najmłodszych i znakomicie służy uczniom naszej szkoły oraz dzieciom mieszkającym w jej sąsiedztwie.

Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy tworząc Budżet Obywatelski oddali głos na tę inwestycję i tym samym wsparli naszą inicjatywę. Razem sprawiliśmy ogromną radość dzieciom.

Z okazji otwarcia naszego placu zabaw, miłe słowa (za które z góry dziękujemy:) przekazała nam Burmistrz Miasta Żary – Pani Danuta Madej:

Marzena Mosakowska-Wrona