This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Bal Ósmoklasisty 2019

W piątek odbył się długo wyczekiwany Bal Ósmoklasistów. Było pięknie i to pod każdym względem! Dziewczęta oraz chłopcy pięknie prezentowali się w balowych strojach. Tradycyjnie bal rozpoczął się od poloneza, który w wykonaniu naszych Absolwentów wyglądał rewelacyjnie. Po pysznym obiedzie niemalże wszyscy ruszyli na parkiet i niektórzy zostali już tam do późnych godzin nocnych;) W trakcie zabawy nasi Ósmoklasiści zaprosili wszystkich obecnych na przezabawny skecz, którego nie da się opisać słowami, trzeba go było zobaczyć;) Był także czas na wzruszające podziękowania i wręczenie pięknych upominków dla wychowawców. Nie mamy wątpliwości, że ten piękny wieczór na zawsze pozostanie w naszej pamięci.