This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Nasi finaliści – XVIII Wojewódzkiego Konkursu z Fizyki „Z fizyką zdobywamy błękitne głębiny”

W  grudniu 2019 roku  odbył się finałowy konkurs z fizyki. Z naszej szkoły zakwalifikowały się 2 zespoły -7 uczniów. Do konkursu przygotowania i eliminacje trwały od października głównie w każdy poniedziałek na zajęciach koła fizycznego prowadzonego przez pana Sławomira Muzykę.

Dzisiaj finaliści otrzymali Zaświadczenia . Są to uczniowie klas ósmych: (od lewej) Karolina Witka Czesław Komenda, Robert Tartak, Maja Zboralska, Martyna Klimczak.  Konkurs organizowany przez Stowarzyszenie Nauczycieli Fizyki , Uniwersytet Zielonogórski pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty upoważnia do wpisu na świadectwie w rubryce: szczególne osiągnięcia ucznia  i uwzględnieniu go przy rekrutacji do szkół średnich. Gratulujemy jeszcze raz serdecznie.