This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Wycieczka do Warszawy

6-8 maja uczniowie żarskiej SP2 wybrali się na wycieczkę do stolicy. Zwiedzanie Warszawy rozpoczęło się od Muzeum Powstania Warszawskiego gdzie uczniowie SP2 mogli wczuć się w sytuację powstańców Warszawy z 1944roku. Przejazd metrem pod Wisłą był kolejną atrakcją dla zwiedzających, którzy następnie oglądali Stadion Narodowy.
Drugi dzień rozpoczął się od kilkugodzinnej wycieczki po Centrum Nauki Kopernik. Następne punkty programu to Stadion Narodowy, Ogrody dachowe na Bibliotece Uniwersyteckiej i Grób Nieznanego Żołnierza. W trzecim dniu uczniowie Sp2 cieszyli się wieloma atrakcjami w Parku Łazienkowskim i na Stadionie Legii Warszawa.