This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Urodzinowa niespodzianka klasy 8b

21 grudnia był dniem wyjątkowym dla klasy 8b i ich wychowawczyni – pani Jolanty Błażków, której podopieczni przygotowali urodzinową niespodziankę.  Lekcja polskiego miała rozpocząć się jak zawsze na trzeciej godzinie lekcyjnej. Niestety, Pani Błażków nie zastała swoich wychowanków pod gabinetem 42, jedynie pozostawione plecaki. Czyżby uciekli z lekcji? Jakież było zdziwienie i ogromne zaskoczenie wychowawczyni, gdy nagle uczniowie weszli do klasy z tortem, pięknym bukietem kwiatów i prezentem, śpiewając „Sto lat! Sto lat!”. Widząc swoją dwudziestkę wspaniałych i kochanych uczniów, pani Jola wzruszyła się ze szczęścia. Takiej niespodzianki się nie spodziewała. „Wyjątkowej osiemnastki!” – napis na torcie był jak najbardziej trafiony. Solenizantka musiała pomyśleć marzenie i zdmuchnąć świeczki. A żeby pani nie zapomniała o swojej klasie, otrzymała m.in. specjalnie zaprojektowany przez Wojtka kubek z napisem: „To wszystko dla Waszego dobra!” – charakterystycznym powiedzonkiem pani Błażków. Jak na prawdziwe urodziny przystało, wszyscy usiedli do stołu, by świętować, zajadając przepyszny tort przygotowany przez dziewczyny. „Urodzinowy spisek” jak najbardziej udany! To jednak nie koniec wspólnego świętowania. Po piątej godzinie lekcyjnej uczniowie wraz z wychowawczynią obchodzili już ostatnią wigilię klasową. Była to dobra okazja do złożenia sobie świątecznych życzeń, spożywania wspólnie przygotowanych potraw oraz kolędowania przy dźwiękach muzyki. Pani również przygotowała niespodziankę dla swoich podopiecznych. Wspólnie obejrzeli prezentację multimedialną pod hasłem: „Przy wigilijnym stole…”. Oglądając zdjęcia z poprzednich wigilii i klasowych mikołajek, mogli powspominać świąteczne chwile na przestrzeni pięciu wspólnie spędzonych lat.

PODZIĘKOWANIE DLA KLASY 8B

Kochani Uczniowie! Bardzo serdecznie dziękuję Wam za niezwykłą niespodziankę 🙂 To były cudowne urodziny, które na zawsze pozostaną w mojej pamięci 🙂 . Jesteście niesamowici, wspaniali, twórczy, pomysłowi i kochani! Dziękuję za ten wyjątkowy czas i Wasze ogromne zaangażowanie! Takich uczniów jak Wy się nie zapomina 🙂

Wasza wychowawczyni – Jolanta Błażków