This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

4c w bibliotece

28 listopada 2018 roku klasa 4c,na godzinie wychowawczej odwiedziła szkolną bibliotekę, celem zapoznania się z całą gamą nowości książkowych, które ma do zaoferowania szkolna biblioteka. Na samym początku dzieci dowiedziały się od pani bibliotekarki, jak wiele jest tych nowości (w tym książki dla chłopców o Robercie Lewandowskim czy innym znanym piłkarzu, a dla dziewczynek wiele przygód Nel, ponadto książki dla miłośników fantasy np. wszystkie części Narnii itd.) Uczniowie od samego początku byli zaskoczeni nowościami w bibliotece, każdy zdecydował się na jakąś pozycję książkową (były nawet drobne sprzeczki, kto pierwszy ma wypożyczyć daną książkę i sporządzono listę kolejności wypożyczeń danej pozycji). Po powrocie do klasy, wszyscy byli już pochłonięci czytaniem, co zostało uwiecznione na fotografiach, był to bardzo przyjemny widok J. Zachęcamy wszystkich, którzy jeszcze nie byli w bibliotece celem zapoznania się z nową ofertą książkową o odwiedzenie biblioteki, naprawdę warto, każdy znajdzie coś dla siebie.