This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Najpiękniejsza jest muzyka Polska

Dnia 21 listopada uczniowie wzięli udział w koncercie pt. „Najpiękniejsza jest muzyka Polska” (w stulecie odzyskania niepodległości) organizowanym przez Lubuskie Biuro Koncertowe. W sali widowiskowej żarskiej Luny przed profesjonalnymi muzykami zasiadło prawie 400 uczniów ( w dwóch grupach wiekowych), by dźwiękami muzyki znakomitych polskich kompozytorów tworzących na obczyźnie jeszcze raz wrócić do celebrowania jubileuszu odzyskania niepodległości. Dzieci zachwycił operowy głos solistki, a młodzież bardzo nieśmiało próbowała włączyć się w śpiew patriotycznej pieśni.