This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

„KURIER DWÓJKI” NAJLEPSZY W POLSCE

Młodzi dziennikarze z redakcji gazetki „Kurier Dwójki” zajęli pierwsze miejsce w 24. Ogólnopolskim Konkursie na Gazetę Szkolną „Nasza Gazeta” zorganizowanego przez Pałac Młodzieży oraz Stowarzyszenie Czasu Wolnego Dzieci Młodzieży w Katowicach. W konkursie wzięło udział ponad 100 szkolnych redakcji z całej Polski ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych, przedszkoli i szkół specjalnych. Finał odbył się 13 kwietnia w Pałacu Młodzieży w Katowicach. Jury nagrodziło 13 redakcji szkolnych. Gazetka „Kurier Dwójki” zyskała uznanie w oczach jurorów. Młodzi dziennikarze tworzą szkolne czasopismo, które od początku istnienia cieszy się dużym zainteresowaniem wśród uczniów, rodziców i nauczycieli. Redakcja istnieje od 2005 roku, obecnie liczy 20 redaktorów, a opiekunką od początku istnienia gazety jest pani Jolanta Błażków, nauczycielka języka polskiego. Dziennikarze „Kuriera Dwójki” mają na swoim koncie wiele sukcesów na szczeblu ogólnopolskim i wojewódzkim. Gazetka od lat utrzymuje się w ścisłej czołówce najlepszych gazetek w Polsce i w województwie.

MEDIA O NAS:

http://www.gazetalubuska.pl/wiadomosci/zary/a/dziennikarze-kuriera-dwojki-liderami-wsrod-szkolnym-mediow-znow-sa-na-pudle,13101592/

http://zary.naszemiasto.pl/artykul/mlodzi-dziennikarze-gazetki-z-zar-liderami-wsrod-szkolnym,4611701,art,t,id,tm.html

http://www.zary.pl/PL/308/RELACJE/