This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Sukces w konkursie „Złote Pióro”

Uczennice naszej szkoły, Weronika Makowska, Joanna Kasprzyszak, Anna Wardak, przeszły eliminacje rejonowe Międzypowiatowego Konkursu „Złote Pióro” i 17 marca stanęły w szranki z najlepszymi z ortografii z powiatu żarskiego i żagańskiego. Ania Wardak z kl. VII c w czterech dogrywkach walczyła o miejsce na podium.Udało się! Zdobyła Brązowe Pióro! Dumy i zadowolenia nie kryła pani Anita Śliwa, która z Anią co roku pracuje nad ortografią pod kątem tego konkursu. Weronika i Asia uplasowały się w połowie listy wyników. Jak na pierwszy raz to jest to bardzo duży sukces. Gratujemy naszym dziewczynkom!