This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

IV b zwiedziła pocztę

15 listopada, klasa IV b wraz z wychowawcą Panem Tomaszem Chmielewskim i Panią Patrycją Wanatko, odwiedziła budynek żarskiej poczty. Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 z zaciekawieniem wysłuchali informacji na tematy pracy urzędnika poczty. Dowiedzieli się, że można tam nie tylko wysłać list czy paczkę, ale także zapłacić rachunki, pobrać pieniądze oraz załatwić wiele innych spraw. Zapoznali  się, jaka jest droga listu od nadawcy do adresata. Wiele emocji wzbudziło przymierzanie torby listonosza oraz warsztaty ze stemplowania listów.

Serdecznie dziękujemy Pani Marzenie za miłe przyjęcie, a także za słodki poczęstunek i firmowy upominek.

ZOBACZ ZDJĘCIA