This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Dzień Nauczyciela na wesoło

13 października uczniowie klasy 7b i 7c wystawili przedstawienie z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W humorystycznych scenkach uczniowie pokazali, z jakimi problemami zmagają się współcześni pedagodzy, ale też uczniowie, którzy nie zawsze z ochotą wędrują do szkoły, by zdobywać wiedzę. – Bo w szkole jest jak na komisariacie policji, ciągle tylko wypytują i wypytują – próbował przekonać mamę (Dominikę Awdziej) niesforny chłopczyk, którego odegrał Grzesiek Piskorowski. Widzowie mieli okazję obejrzeć również lekcję wychowawczą, na której nauczycielka próbowała wyjaśnić swoim podopiecznym zasady właściwego zachowywania się na lekcjach. Jej wysiłki poszły jednak na marne. Mimo różnych problemów nauczycielskie życie to jednym słowem sielanka: lekka praca, dużo wolnego i wycieczki – tak oceniły pracę pedagogów sąsiadki, w rolę których wcieliły się Natalia Cichocka, Roksana i Natalia Kowalskie oraz Samanta Stachowiak. Salwy śmiechu wywołała scena, w której małżeństwo nauczycielskie (Klaudia Szocik i Brendon Sobolewski) pracuje do późna, spędzając czas nad kartkówkami, sprawdzianami i projektami. A wszystko w ramach czterdziestu godzin dla dobra swoich podopiecznych. Występy uczniów były przeplatane piosenkami m.in. „Czternastego października”, „Przepraszamy Was za wszystko”. W słowach piosenek uczniowie mieli okazję wyrazić nie tylko swą wdzięczność, ale też przeprosić za szkolne wybryki. Po części artystycznej uczniowie wręczyli kwiaty nauczycielom i pracownikom szkoły, dziękując za ciężką pracę oraz trud włożony w edukację i wychowanie. Siódmoklasiści przygotowywali przedstawienie pod czujnym okiem pani Jolanty BłażkówVioletty Kępińskiej.

ZOBACZ ZDJĘCIA

VIDEO: https://www.youtube.com/embed/FUc9bbX32Yc