NABÓR UCZNIÓW DO KLASY I NA ROK SZKOLNY 2023/2024

OGŁASZA NABÓR UCZNIÓW DO KLASY I
NA ROK SZKOLNY 2023/2024

SZANOWNI PAŃSTWO!

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Janusza Korczaka w Żarach rozpoczęła zapisy i postępowanie rekrutacyjne dzieci do klasy I na rok szkolny 2023/2024.

Prowadzimy nabór do klasy ogólnodostępnej i klasy o zwiększonej ilości godzin wychowania fizycznego. Bardzo prosimy o dokładne zapoznanie się z zasadami zgłaszania dziecka do szkoły oraz terminami postępowania rekrutacyjnego.

WAŻNE: Kartę zgłoszenia dziecka do szkoły (dotyczy dzieci z rejonu) oraz wniosek o przyjęcie dziecka do szkoły (dotyczy dzieci spoza rejonu) należy złożyć do 12 marca 2023 r.  do godz. 15.00 w sekretariacie szkoły lub przesłać skan dokumentu na adres e-mail: sp2witosa25@wp.pl

Jednocześnie serdecznie zapraszamy kandydatów na uczniów wraz z rodzicami na spotkanie w ramach  „Dni Otwartych Szkoły”, które odbędzie się:

2 marca (czwartek) 2023 r. o godzinie 17.00

Wyrażamy nadzieję, że oferta dydaktyczna naszej szkoły oraz jej nowoczesna baza sportowo-rekreacyjna przypadnie Państwu i Waszym Pociechom do serca 🙂

Z poważaniem
Dyrektor Szkoły – Marzena Mosakowska-Wrona

ZASADY ZGŁOSZENIA DZIECKA i POSTĘPOWANIA REKRUTACYJNEGO DO KLASY PIERWSZEJ NA ROK SZKOLNY 2023-2024

Karta zgłoszenia dziecka do szkoły – dotyczy dzieci zamieszkałych w obwodzie szkoły 2023 r.

Wniosek o przyjęcie dziecka spoza obwody do do szkoły – dotyczy dzieci zamieszkałych poza obwodem szkoły 2023 r.