This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Wyniki konkursu plastycznego dla kl. I „Wszystkiego się boję”

Zamieszczamy wyniki konkursu plastycznego dla kl. I „Wszystkiego się boję”. Nagrody i wyróżnienia zostaną wręczone na apelu podsumowującym I semestr bieżącego roku szkolnego. Imprezę sfinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Prace będą wyeksponowane na wystawie w bibliotece szkolnej.

Prace nagrodzone:
Antonina Balcerowska, kl. 1a
Zofia Barzańska, kl. 1a
Hanna Sznajder, kl. 1b
Patryk Kamiński, kl. 1b
Kaja Smyczyńska, kl. 1b
Olivier Bączkowski, kl. 1b
Kornelia Lucimińska, kl. 1b
Oliwier Milcz, kl. 1b
Marcel Szewioła, kl. 1c
Maja Stec, kl. 1c
Emilia Łysek, kl. 1c
Zofia Badzio, kl. 1c