Sukces Polski w międzynarodowym konkursie Christmas Typing Challenge 3

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 2 w Żarach wzięli udział w międzynarodowym konkursie w pisaniu na klawiaturze pod nazwą Christmas Typing Challenge 3. Organizatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Interinfo Polska we współpracy z Chorwackim Stowarzyszeniem Stenografów.

Rywalizacja „na klawisze” w Christmas Typing Challenge 3. toczyła się do ostatniej minuty👏. Wygrała POLSKA 🏆trzeci raz z rzędu wystukując o 1878 punktów więcej niż Chorwaci.

W konkursie, w kategorii junior,  wzięło udział 271 zawodników z Polski i Chorwacji.

Szkołę Podstawową nr 2 w Żarach reprezentowali: Karolina CHOMONT, Kaja BOLEWSKA, Filip GROSZEK i Dawid BOLEWSKI.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy odwagi, zdobytych punktów i nabytego doświadczenia, które z pewnością zaprocentuje w następnych latach.

Opiekunem drużyny był Pan Tomasz Chmielewski, nauczyciel informatyki.

Poniżej wyniki naszych zawodników.
Dawid Bolewski – 1269 punktów
Kaja Bolewska – 1121 punktów