Pierwszy Dzień Łasucha za nami!

Dziś Samorząd Uczniowski przeprowadził pierwszy w tym roku Dzień Łasucha? Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali akcję samorządu zakupując pyszne słodkości? Jeszcze raz serdecznie dziękujemy klasie 8a, 7b, 3b, 7c, 5a, 3a za wsparcie naszego przedsięwzięcia wyśmienitymi wypiekami! Pani Magdzie właścicielce firmy „Torcikowo” dziękujemy za pysznego torta! Gratulujemy klasie 7a z wychowawcą, która wygrała licytację ”łasuchowego” torta? Byliście nie do przebicia? Podczas akcji samorządu padł rekord! Udało się zebrać 1157 zł! Zebrany dochód zostanie przeznaczony na działalność Samorządu Uczniowskiego. Jednym z pierwszych zaplanowanych działań jest naprawa puf- piłek (które niestety zostały zniszczone), ponieważ bardzo chcemy odnowić „Strefy Relaksu”?

Dziękujemy!
Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem