This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

NARODOWE CZYTANIE 2020 – Juliusz Słowacki „Balladyna”

Serdecznie zapraszam wszystkich chętnych: nauczycieli, rodziców, absolwentów, uczniów (w szczególności klas 7 i 8) i przyjaciół dwójeczki do udziału w NARODOWYM CZYTANIU BALLADYNY, które odbędzie się w dniu 5 września 2020 roku (sobotę) od godz. 14:00.

Z uwagi na epidemię, czytanie w/w dramatu odbędzie się online, za pośrednictwem Google Meet.

Chętnych do czytania lub słuchania proszę o wysłanie krótkiego zgłoszenia na e-mail m.mazur@sp2zary.pl lub za pośrednictwem Librusa (Marta Mazur). Po otrzymaniu zgłoszenia, zostanie przesłany kod spotkania oraz tekst utworu, który umożliwi udział w akcji.

Czytanie książek to najpiękniejsza zabawa, jaką sobie ludzkość wymyśliła, bądźmy w tym dniu razem.

Zapraszam serdecznie 😊

PATRONAT HONOROWY PARY PREZYDENCKIEJ – LIST PREZYDENTA