This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Zabawa karnawałowa

Pierwszy semestr zakończyliśmy Dyskoteką Karnawałową. Samorząd Uczniowski przygotował ciekawe konkursy, podczas których uczniowie świetnie się bawili. Rada Rodziców dla wszystkich uczniów przygotowała słodką przekąskę, za co serdecznie dziękujemy! Oczywiście nie mogło zabraknąć konkursu na najlepsze przebranie karnawałowe. Pierwsze miejsce zajęła Weronika Mierzejewska z klasy 7b, drugie- Martyna Jarczewska z klasy 5c, natomiast trzecie miejsce zajął Franciszek Niedzielan z klasy 5a. Jurorzy mieli trudne zadanie, ponieważ wszystkie przebrania były bardzo pomysłowe. Wszystkim uczniom, którzy bawili się na dyskotece należy się szczera pochwała za wzorową zabawę i świetne zachowanie!

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem