This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Wywalczyły awans do zawodów powiatowych

Dnia 9 stycznia 2020 na hali PCS w „Prusie” rozegrano mecze siatkówki dziewcząt w ramach Żarskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. W zawodach wzięło udział 5 zespołów reprezentujących: SP nr 1, SP nr 2, SP nr 8 , SSP oraz KSP.

Bezkonkurencyjne okazały się gospodynie turnieju dziewczęta ze Szkoły Katolickiej, ale niespodziankę sprawiły nasze siatkarki, które wygrywając trzy mecze zajęły II miejsce i uzyskały awans do zawodów powiatowych. W decydującym starciu o II miejsce pokonały reprezentację ze Szkoły Społecznej 2:1.

W naszym zespole wystąpiły: Oliwia Czyżyk, Justyna Grajkowska, Magdalena Dawczyk, Iga Ognik, Maja Zboralska, Joanna Wawrzyniak, Martyna Klimczak, Karolina Witka i Luiza Ludwig. Czekamy na kolejne sukcesy!!!