This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Zbiórka żywności

Święta, święta i po świętach. Mamy jednak nadzieję, że zbiórka żywności przeprowadzona w naszej szkole przez SK PCK spowodowała odrobinę radości u tych do których trafiła. Akcja”Czerwonokrzyska gwiazdka” spotkała ludzi o wielkim sercu, którzy potrafili podzielić się z ludźmi starszymi i chorymi. Dzięki temu udało nam się zebrać żywność , którą wolontariusze przekazali do Oddziału Rejonowego PCK w Żarach. W zamian wolontariuszki otrzymały od pani dyrektor Jadwigi Szkopińskiej pamiątkowe kubki.

Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy
wolontariusze wraz z opiekunem SK PCK Violettą Kępińską