This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Gramy w cymbergaja!

W ubiegłym tygodniu w naszej szkole odbyło się oficjalne przekazanie cymbergaja dla uczniów klas I-III. Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego odczytała zasady korzystania z gry, a Pani wicedyrektor jeszcze raz podkreśliła jak ważne jest stosowanie się do regulaminu ze względu na bezpieczeństwo maluchów. Gra została zakupiona przez Samorząd Uczniowski, a pieniążki pozyskano podczas odbywających się w naszej szkole Dni Łasucha. Mamy nadzieję, że nowa gra umili czas na przerwach naszym najmłodszym uczniom. Gra już cieszy się ogromnym powodzeniem wśród dzieci.

Opiekun Samorządu Uczniowskiego