This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Walentynki 2019

W ubiegłym tygodniu obchodziliśmy w naszej szkole Święto Zakochanych, mowa oczywiście o walentynkach. Posłańcy Samorządu Uczniowskiego mieli bardzo dużo pracy, ponieważ poczta walentynkowa cieszyła się ogromnym powodzeniem! Oprócz kartek i liścików walentynkowych, nasi listonosze mieli do doręczenia mnóstwo prezentów. Ponadto uczniowie i pracownicy szkoły mieli okazję odnaleźć swoją „drugą połówkę”, wielu z nich to  się udało, za co otrzymali słodki upominek. Wszystkim odnalezionym gratulujemy i życzymy szczęścia, a za tych którym się niestety nie udało trzymamy kciuki w przyszłym roku!