This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Szanowni Rodzice Przyszłych Pierwszoklasistów!

W związku z pytaniami rodziców dzieci, które od 1 września 2018 roku rozpoczną naukę w klasie pierwszej informujemy, że zapisu dziecka do naszej szkoły będzie można dokonać także podczas spotkania w ramach „Dni Otwartych Szkoły”, tj. 11 kwietnia br.

Ponadto, ze względu na duże zainteresowanie, przypominamy, że prowadzimy nabór do klasy I „sportowej” o profilu piłkarskim. Oferta jest skierowana zarówno do chłopców jak i dziewczynek, które są zainteresowane uprawianiem tej dyscypliny sportowej.
Podczas spotkania będzie można również zapisać dzieci na zajęcia akrobatyki sportowej, które z dużym powodzeniem prowadzimy od ponad dziesięciu lat.

Dyrektor Szkoły
Marzena Mosakowska-Wrona