This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Na ferie do Niemiec

Dnia 12 lutego 2018r. uczniowie klas IV-VII Szkoły Podstawowej Nr 2 wybrali się na wycieczkę feryjną do Niemiec. Pierwszym punktem programu były odwiedziny w Planetarium w Cottbus. Uczniowie obejrzeli film pt.: Z Ziemi do Wszechświata.

Następnie udali się na Tropikalną Wyspę, gdzie spędzili wesoło czas. Na Wyspie Tropikalnej mieli okazję obejrzeć zabudowania z wysp bali i Samoa, a także poznali roślinność Lasu Tropikalnego. Opiekunami uczniów były: Alicja Skrabalak, Adrianna Wrona-Dobek, Anna Hickiewicz oraz Wioletta Kostecka. Wycieczka odbyła się w ramach projektu, który realizuje szkoła: Poznajemy Sąsiadów zza Nysy.

Dzięki dofinansowaniu z Urzędu Miasta w wycieczce mogła wziąć większa liczba uczniów.