This is default featured slide 1 title
This is default featured slide 2 title
This is default featured slide 3 title
This is default featured slide 4 title
This is default featured slide 5 title
 

Podziękowanie za tablicę

Kochana Rado Rodziców!

Serdecznie dziękujemy za wspaniały prezent jaki nam sprawiliście! Mamy na myśli oczywiście naszą nową tablicę interaktywną, która tuż przed świętami zawisła w gabinecie 40, budząc morze, a nawet ocean emocji! Jesteśmy przekonani, że dzięki niej łatwiej będzie przyswajać wiedzę i skupić się na wykonywanych zadaniach, na tablicy bowiem możemy nie tylko pisać, oglądać filmy, wyświetlać prezentację, ale także rozwiązywać zadania czy uzupełniać schematy, a tablica na koniec wyświetli nam wiadomość czy dobrze to zrobiliśmy:) Dzięki niej lekcje będą mogły być jeszcze ciekawsze i nowocześniejsze:)

Dziękujemy!

Wszyscy Uczniowie klas IV- VII wraz z nauczycielką- Adrianną Wroną- Dobek