Daily Archives: 8 maja 2022

Polsko- niemiecka wymiana młodzieży

26.04.2022r. uczniowie z klasy 5c ze Szkoły Podstawowej Nr 2 w Żarach spotkali się z zaprzyjaźnionymi uczniami klasy VI z Landau-Gimnazjum z Weisswasser. Spotkanie miało miejsce w Żarach. Uczniowie niemieccy zostali powitani przez grupę polską w szkole, po czym udali się na zajęcia. Tematem spotkania był Sport. Uczniowie wzięli udział w rozrywkach sportowych, zajęciach plastycznych z mozaiką Hama oraz udali się na krótki spacer po Żarach.

Próbny egzamin ósmoklasisty – 9-11 maja

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie
Przypominamy, że od poniedziałku do środy (9-11 maja) odbywają się egzaminy próbne dla klas ósmych. Dlatego w tych dniach dokonano zmian w planie pracy szkoły. Dotyczy to uczniów klas 4-8. Uczniowie klas 1-3 pracują zgodnie z planem.
Kto jeszcze nie zapoznał się ze zmianami w planie, to proszę, by koniecznie odczytał otrzymane wiadomości i komunikaty w dzienniku elektronicznym Librus.